Forum Forum o zarabianiu przez internet Strona Główna Forum o zarabianiu przez internet
Jedno z największych polskich forów o zarabianiu w necie. Porzuć dotychczasową pracę i zarabiaj w internecie.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sposób na oszukanie systemu :)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o zarabianiu przez internet Strona Główna -> Bukmacherstwo - zakłady sportowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ruletka




Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 6:50, 31 Mar 2011    Temat postu: Sposób na oszukanie systemu :)

Wchodzimy do kasyna internetowego [link widoczny dla zalogowanych]

Metoda grania poprzez progresjie.

Gramy w ruletke, obstawiajac kolory stawiamy 1 zl na kolor np. czerwony - jezeli faktycznie zostanie wylosowany czerwony kolor, wygrywamy 2 zloty, jezeli zostanie wylosowany kolor czarny tracimy 1 zloty... krecimy ruletka, i wypada... kolor czarny - tracimy 1 zloty zadajemy sobie pytanie: ile musze postawic, zeby odzyskac stracone 1 zlotych i jeszcze troche zarobic?
Okazuje sie, ze wystarczy 2 zloty, zatem ponownie obstawiamy czerwony. Zalózmy, ze mamy pecha i znowu wypadl kolor czarny, tracimy zatem 3 zlote - 1zl za pierwsza gre i 2zl za druga. Aby odzyskac 3 zl z niewielka nawiazka wystarczy, ze obstawimy za 4 zl.

Losowanie przebiega jak poprzednio, ale tym razem kuleczka zatrzymuje sie na kolorze czerwonym - wygrywamy (z doswiadcczenia wiem, ze tak dlugie ciagi jednego koloru jak opisane powyzej zdarzaja sie niezwykle rzadko).

Więcej informacji na [link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pawelrad




Dołączył: 16 Cze 2014
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 13:19, 16 Cze 2014    Temat postu:

pamiętaj że prawdopodobieństwo to nie jest 50/50 ponieważ jest jeszcze 0 której jest zielone, więc matematycznie szansę są mniejsze Smile niejmniej warto próbować

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
prosperita




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 6:53, 23 Lut 2015    Temat postu:

Witam,
Grałem kiedyś progresją i przyznam, że to nie działa. Straciłem trochę kaski.
Jak ktoś mi nie wierzy to powiem, że przez 13 razy z rzędu wypadł mi jeden kolor, oczywiście nie ten na który obstawiałem. Boty są tak ustawione, że dopasowują się do gry i robią "pod górkę".


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Filip355




Dołączył: 13 Sie 2020
Posty: 246
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 17:10, 23 Gru 2021    Temat postu:

Teczki ofertowe [link widoczny dla zalogowanych] może świetnie sprawdzić się w rozpowszechnianiu informacji o Twoich usługach ,firmei czy produktach,albo projektach.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o zarabianiu przez internet Strona Główna -> Bukmacherstwo - zakłady sportowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin